Zde se dozvíte vše, co jste kdy chtěli vědět o vratných kelímcích GOCUP a nebáli jste se zeptat...

O členství v síti GoCup

Následujte tyto 3 kroky a zapojte svou kavárnu do partnerské sítě GOCUP:

  1. Kontaktujte nás.
  2. Přidáme vás na mapu kaváren. Pokud chcete ke své kavárně na mapě přidat fotku, pošlete nám ji na emailovou adresu .
  3. Přihlaste se pomocí loginu, který vám zašleme po úspěšné registraci a jděte do menu Produkty, kde si můžete objednat Startovací balíček.

Váš startovací balíček vratných kelímků GOCUP dorazí do 3 pracovních dnů od jejich zaplacení.

Všechny členy partnerské sítě GOCUP naleznete na naší mapě.

Kolik budete chtít. V našem eshopu, do kterého se dostanete po přihlášení kliknutím na menu Produkty, si po objednání startovacího balíčku můžete objednávat sety různých velikostí vratných kelímků GOCUP. Díky startovacímu balíčku zjistíte, které kelímky na kávu mají vaši kávomilové nejraději a objednáte si tolik, kolik potřebujete.

Vratné kelímky GOCUP nabízímme ve 3 velikostech: S, M, L. Je jen na vás, jaké velikosti si objednáte. I když se rozhodnete pouze pro 2 velikosti, je pro fungování sítě GOCUP důležité, abyste vykupovali všechny 3 velikosti. Jenom tak může vratný systém efektivně fungovat.

Pokud se rozhodnete, že chcete členství ukončit, vykoupíme od vás zpět vratné kelímky nad 100 ks a vrátíme vám zálohu.

Vratné kelímky GOCUP jsou dostupné ve velikostech S, M, L. Aby zálohový systém správně fungoval, je důležité, aby všichni kavárníci vykupovali všechny velikosti. Pokud budete preferovat jenom jednu velikost, o ty ostatní se postaráme a vyměníme vám je. Pokud budete mít více než 100 ks kelímků GOCUP nepotřebné velikosti, můžete nám je vrátit a my vám vrátíme vratnou zálohu.

Nemusíte... I když to doporučujeme. Nenutíme naše partnery, aby přešli výhradně na vratné kelímky GOCUP Hlavně na začátku můžete používat souběžně jednorázové i vratné, abyste viděli, jak dobře vaši zákazníci reagují na zálohový systém. Při dotazech u zákazníků se stále častěji přesvědčujeme o tom, že lidé tento systém schvalují a vítají. 

Na kelímcích bohužel ne... Nabízíme svým partnerům nezávislý a neutrální udržitelný zálohový systém. Kávomilové dostanou kávu do vratných kelímků GOCUP celoplošně v České a Slovenské republice u všech zapojených partnerů a mohou je tam i vrátit. Firemní specifický branding není z tohoto důvodu prozatím plánován.

Naše víčka však můžeme od 1 000 ks potisknout vaším logem.

Aby si vaši kávomilové zvykli na vratný systém, je dobré je motivovat. Princip funguje stejně, jako když si přinesou vlastní hrneček. Zákazník je odměněn za své ekologické chování a získává tak malou kompenzaci za to, že kelímek přijde vrátit. Rozhodnutí o zvýhodnění rozdílu mezi jednorázovými kelímky a vratnými kelímky GOCUP ale necháme na vás... Fantazii se meze nekladou... Motivovat své kávomily můžete libovolně - slevou na nápoj, příplatkem za jednorázový kelímek, slevovým razítkem atd. 

Po obdržení platby za vaší objednávku se snažíme dodat kelímky do 2 pracovních dní. Rychlost dodání závisí na zvolené platební metodě - u platby PayPalem nebo kreditní kartou či dobírkou odesíláme balík v den objednávky. U platby předem na účet vyčkáváme do obdržení platby na účet

Zboží v eshopu můžete platit na dobírku.

Poštovné platí vždy GOCUP partner. Sazby poštovného najdete na stránce Platba a doprava.

O vratných kelímcích

Garantujeme, že vratný kelímek na kávu GOCUP může být použit minimálně 500x. Když nazdáte, že už to mají za sebou, můžete je vyměnit za nové a my se postaráme o jejich recyklaci.

Můžete. Záleží na tom co vydržíte. Kelímek dle teploty nápoje může být teplý a až horký. Jelikož naše vratné kelímky GOCUP lépe izolují než jednorázové kelímky, není potřeba ochranné manžety. Když se vám bude i přesto zdát horký, chytněte si ho u horního lemu. Tam prostě nepálí a jde to tam vždycky.

GOCUP je vyroben ze 100% recyklovatelného plastu polypropylenu(PP). Vybrali jsme ho z několika praktických, pro zálohový systém důležitých, důvodů. 

Na to je jednoduchá odpověď: Protože toho času je tím nejekologičtějším řešením pro zálohované kelímky ve vratném systému. Sledujeme ekologické trendy ve výběru materiálu a třeba v budoucnu se to změní.

Chceme, aby naše vratné kelímky GOCUP byly lehce rozpoznatelné... Proto jsme je oblékli do třech atraktivních svěžích barev, aby se odlišily od těch jednorázových. Barvy Čokoláda, Cappuccino a Mint budou v zálohovém systému na první dobrou k rozeznání...

Vratné kelímky GOCUP se dají mýt v každé domácí myčce i gastromyčce. Vydrží až tisíc mycích cyklů. Doporučujeme pro optimální mycí výsledek:

  • Program: Mytí skla
  • Čas mytí: 110 sekund
  • Teplota: 65°
  • Mycí chemie: bez aktivního chloru

GOCUP je lehčí než sklo. Proto u průmyslových myček dbejte na snížení oplachového tlaku až na 60%, jinak vám budou v myčce létat. Doporučujeme kelímky z horní strany před mytím něčím zatížit...

Na rozdíl od jiných vratných kelímků je GOCUP přímo tam, kde si milovníci kávy/kávomilové objednávají a vychutnávají svojí kávu. Nemusíte si ho brát z domova a rozhodnutí dát si kávu do vratného kelímku padne spontánně až v kavárně. Kromě toho si ho nemusíte kupovat, pouze si ho za 30,-Kč zazálohujete,půjčíte. Po požitku z kávy si ho nemusíte odnést domů a jednoduše ho vrátíte u libovolného partnera sítě GOCUP. Tam budou umyty a připraveny posloužit dalšímu zákazníkovi...

Ne. Prodej kelímků GOCUP nemáme v plánu. Výhradně dodáváme a zálohujeme proti vratné záloze 30 Kč pouze našim partnerům GOCUP.

Snažíme se vybudovat zálohový systém vratných kelímků pro horké nápoje. I proto jsou našimi partnery pouze provozovny s horkými nápoji.

 
4 z 5 - 5 hlasů
Děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás, že se vám článek líbil.
Budeme rádi, když si ho budete sdílet s přáteli na Facebooku a jiných sociálních sítích.