co je vratny kelimek gocupGoCup je ekologický, zdravotně nezávadný kelímek z kvalitního polypropylenu bez zdraví škodlivých BPA, ve kterém si odnesete svou oblíbenou kávu a který posléze můžete vrátit v kterékoliv z kaváren zapojených do partnerské sítě GoCuP.

Ale třeba taky ne... možná zjistíte, že z něj chutná kakao vašim dětem, možná se stane vaším oblíbeným kelímkem na kávu či čaj, který skvěle padne do držáku na nápoje vašeho auta... možná se stanete skalními fanoušky GoCup, kteří podobně jako pokémony touží posbírat všechny varianty kelímků GoCup včetně limitovaných edic z festivalů, a ty si pak vyladit pestrobarevnými víčky podle aktuální nálady...

GoCup - to nejsou jen zálohované vratné plastové kelímky na kávu s sebou "coffee-to-go"...

  • GoCup je životní styl správného kávomila, žijícího podle kávového desatera...

  • GoCup je řešení pro kavárníka, kterému není lhostejný osud této krásné planety...

  • GoCup je způsob, jak snížit objem odpadů a přitom si vychutnat kávu, čaj nebo horkou čokoládu s přáteli...

 

Pojďte do toho s námi

Připojte se k naší výzvě #kavovarevoluce! Ať už jste kavárník nebo milovník kávy, pomozte nám jednou pro vždy vymýtit jednorázové kelímky na nápoje.

Zaregistrujte svou kavárnu do partnerského programu GoCup nebo o něm řekněte svému oblíbenému kavárníkovi. Překvapte své přátele a milované kávou v kelímku GoCup. Sdílejte své fotky a pocity nejen na sociálních sítích, ale i v opravdovém životě! A hlavně buďte šťastní, nestůjte stranou a buďte u toho!

5 z 5 - 2 hlasů
Děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás, že se vám článek líbil.
Budeme rádi, když si ho budete sdílet s přáteli na Facebooku a jiných sociálních sítích.