kavova revoluce gocup kelimky na kavuGoCup je zálohovatelný systém kelímků na kávu s sebou, který nám společně umožní šetřit životní prostředí a dělat každý den něco užitečného.

Naše společnost Cup System s.r.o. není v oblasti vratných systémů nováčkem. Dlouhou dobu před tím, než byla založena, jsme díky cestám po západní Evropě objevovali možnosti, jak myslet a žít víc ekologicky a udržitelně. Líbila se nám myšlenka, že můžeme něco změnit a udělat něco pro sebe a svou budoucnost.

Snažili jsme se proto najít ideální vratný systém, který bude vyhovovat i zvykům a podmínkám v České Republice. A ten jsme potom v rodinném kruhu začali šířit dál. Začátky nebyly vůbec jednoduché, co vám budeme povídat. Nakonec vše ale padlo na úrodnou půdu a nám se od roku 2012 daří prosazovat myšlenku bezodpadové kultury a sportu. Asi vás to překvapí, ale první naší zkouškou byl metalový festival Brutal Assault. 20 tis. návštěvníků a náš vratný systém. Velká výzva pro náš tým naštěstí dopadla úspěšně. V roce 2012 jsem potom společně s Karlem Gottem vstoupili do kolotoče akcí, který se točí dodnes :-) A potkáváte naše vratné kelímky na festivalech, vánočních trzích, koncertech, sportovních akcích...

Protože se nám vratný systém osvědčil, rozhodli jsme rozšířit jej také na vratné kelímky na "coffee to go". A vytvořili jsme partnerský program pro kavárny a systém GoCup a těšíme se, až do něj společně s vámi vběhneme na plno.

V jednotě je síla. Myslíš si, že sám nic nezměníš? Zapoj sebe a své okolí do rodiny GoCup a pojď do toho s námi.

5 z 5 - 6 hlasů
Děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás, že se vám článek líbil.
Budeme rádi, když si ho budete sdílet s přáteli na Facebooku a jiných sociálních sítích.